محل تبلیغات شما

از بعد اومدن از تبریز.روزای عجیب و پرکاری برام اتفاق افتاد

تونستم چیزایی که میخوام رو باقیمت مناسب تو تهران  و  چند تا از شهرا پیدا کنم و سفارشامو اونجا انجام میدادم.

قیمتا اینقد خوب بود که به فکر بازاریابی افتادم.تا جایی که تونستم چندتا از همکارام رو پوشش بدم.

روزای وحتی گاهی وقتا  شبا که به اصطلاح موقع استراحت بود رو به فکر کردن راجب انجام دادنش میگذروندم و لیستی از یک برگه مینوشتم تا فردا طبق اون لیست همه کاراو انجام بدم.

خلاصه اینکه همه چی رو به راه و خداروشکر مشتری های به خصوصی برا خودم پیدا کردم.

دیروز کلی خرید داشتم.از یکی از استان های همجوار .تصمیم داشتم سرمایه رو بزارم تو کار و براش مشتری پیدا کنم.وسایلارو تقریبا نصفشو دریافت کردم .

بعدشم دوستم خیلی وقت بود میخواست یه خودرو تیبا از سایت سایپا بخره.که هر بار نمیشد بخره و ظرفیت پر میشد اون روز من تلاش کردم و تونستم براش بخرم.خلاصه اینکه دوستم از خوشحالی تو اسمونا بود.

منم که همه چی طبق برنامه و پیش بینیم بود.

4 ابان برام برام روزی عالی شده بود.شب موقع خواب اینا بود ساعتای 12 اینا که یهو و زدم تا یه سر به تلگرام بزنم.

دیدم یه اطلاعیه زدن که ازاین به بعد ممکن نیست از یه استان دیگه وسایل بخری و ببری تو یه استان دیگ بفروشی.منم خیلی جا خوردم خییلیی نارحت شدم.کلی خرید کرده بودم و نگران ازاینکه این وسایلا که هرکدوم سریال مخصوص دارن رو چیکارش کنم.

دیشبو نمیدونم چطور خوابیدم!فقط میدونم خیلی نارحت و نگران بودم!امروزم به هر دری زدم که بگم بابا من اینارو خریدم بزارید ضرر نشه واسم!فعلا که همه جا تعطیل بوده و نتونستم به جایی بگم!

امروز به مامانم میگفتم منی که دیروز دل یه ادم شاد کردم چرا اینطوری شده که خودم الان باید  نگران باشم؟؟؟

خدایا بهم کمک کن مثل همیشه.خدایا کمک کن آبروم پیش مردم و همکارام حفظ بشه.

خدایا نوکرتم.

همین!فقط درد دل بود!ببخشید!خیلی دلم گرفته الانم بارون میباره اینجا!میگن تو بارون دعا قبول میشه.

امیدوارم دفعه بعد که میام با خبرای خوب بیام.

روزای شدید پرکار

یه کاری کن که میتونی...

روزای ارزونی سلام!

رو ,یه ,تو ,خیلی ,روزای ,انجام ,به فکر ,و نگران ,کلی خرید ,که به ,یه استان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه امام خمینی"ره"