محل تبلیغات شما
سلام دوستان .

یکی از دوستای دوران دبیرستانم که همسایمون هم هست (اسمش  فرشید)و تا سال 93 قبل ازاینکه زن بگیره رفیق صمیمیم بود .(البته الانم رابطمون خوبه ولی دیگه زیاد ارتباط نداریم ).خلاصه از چند ماه پیش فهمیدیم که خانومش بارداره این دوست منم واس اینکه موقعی  که خانومش زایمان میکنه دست تنها نباشه تو سوپرمارکت یکی دیگه از دوستای مارو اونجا استخدام مینکه(ارش) که پاره وقت اونجا کارارو انجام بده .توی این روزای اخر نزدیک به بچه دار شدن خانم دوستم -خاله آرش مریض میشه و دقیقا تو روزی که بچه فرشید بدنیا میاد خاله آرش هم فوت میکنه. خلاصه فرشید حسابی ازاینکه این مدت کلی برای ارش هزینه کرده تا روز زایمانو اون بتونه پیش بچش باشه پشیمونه خلاصه جریانات عجیبی دارن این دو تا.از همینجا تبریک مجدد به فرشید و تسلیت مجدد به آرش .

شب 4 آذر باز خبر اوردن یکی از دوستای خانوادگیمون پسرش بچه دار شده !

از طرفی ساعتای 8 شب اینا بود که زله اومد که خداروشکر بخیر گذشت.

خلاصه این شد که 4 آذر هم به روزای عجیب و غریب ما اضافه شد.

همین!

پی نوشت:خوب خداروشکر همانطور که مستحضر هستید دلار به 11 و12 تومان برگشته و به روزای  وفور نعمت برگشتیم.خدایا شکرت.

پی نوشت 2: خونه ای کوچکی که گرفته بودم رو هفته ای یک یا دوبار میرم اونجا .تشریف بیارید شمام!

پی نوشت 3:یه دفترچه یادداشتی از سالای 91 اینا پیدا کردم چند روز پیش که توش شماره بچه های مجازی رو یاداشت کرده بودم یه 6 نفری بودن .شماره هاشون رو تو گوشیم سیو کردن یکی دوتاشون تلگرام داشتن.خودمو معرفی کردم بهشون نه من اونارو خوب یادم مونده بود نه اونا منو!این اتفاق جالبی بود که این چند روز افتاد.

پی نوشت :خدایا به ما مردم رحم کن.از بلا و مصیب مارو دور نگه دار.

چند روز پیش شنیدم یکی از نانوایی ها چندین و چند کارت یارانه از خانواده های کم درامد پیش خودش نگه داشته تا کل ماه رو نون ببرن خونه و نانوایی هم سر برج از کارت یارانه شون پولو برداره.هی خداااا چه روزگار بدی.خدایا بهمون رحم کن.

تمام

روزای شدید پرکار

یه کاری کن که میتونی...

روزای ارزونی سلام!

پیش ,یکی ,پی ,روز ,فرشید ,هم ,پی نوشت ,چند روز ,از دوستای ,یکی از ,بچه دار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علی محمد محمدی بلتستانی مدرسه نشاط و پویایی